Hakkımızda

Academic in LA - Hakkımızda

Academic in LA bilinen tüm danışmanlık kuruluşlarının aksine tamamen kişiye özel, akıllarda soru işareti bırakmama felsefesiyle hareket eden , programlarımıza katıldığınız ilk günden son güne kadar sizlere eşlik eden bir danışmanlık kuruluştur. İşlerini son derece iyi bilen eğitmenlerimiz ve danışmanlarımız sayesinde geleceğinizi güvence altına almayı hedefliyoruz.

Academic in LA, diğer danışmanlık şirketlerinin aksine Los Angeles–Kaliforniya’da şubesi olan bir eğitim danışmanlık kuruluşudur.

Academic in LA yurtdışında eğitim almayı planlayanlar için gerekli olan IELTS sınavı konusunda sizleri, dünyanın en prestijli okullarından biri olan UCLA Üniversitesi'nin eğitmenleri ile hedefinize çok hızlı ulaşacağınız Online IELTS sınıflarımızda buluşturuyor.

Academic in LA, Los Angeles'ta eğitim almayı planlayanlara haftalık eğitim turları veya online sanal eğitim turları ile birlikte istediğiniz ve tüm gerekli bilgileri sizlere sunmaktadır.

Academic in LA, Los Angeles'ta eğitim almak isteyenlere havaalanından karşılamaya, eğitim süresine destek vermeye ve her konuda 7/24 yanınızda olmaya organize olmuş bir kuruluştur.

Bize Ulaşın